Rozkład autobusuów

PKS RYCZYWÓŁ-WĄGROWIEC (KURS W DNI NAUKI SZKOLNEJ) - 07:31

Nr Przystanek Godzina
1 RYCZYWÓŁ 07:00
2 NININO 07:04
3 WIARDUNKI, (Skrzyżowanie) 07:07
4 OWIECZKI 07:10
5 GOŚCIEJEWO, II 07:13
6 RUDA 07:16
7 ROGOŹNO, (Dworzec kolejowy) 07:17
8 ROGOŹNO, Kościuszki 07:19
9 ROGOŹNO 07:21
10 ROGOŹNO, Wągrowiecka 07:23
11 MARLEWO, I 07:26
12 MARLEWO, II 07:29
13 PRUŚCE 07:31
14 PRUŚCE, młyn 07:34
15 WIATROWO, las 07:37
16 POKRZYWNICA 07:39
17 WĄGROWIEC, Rogozińska 07:43
18 WĄGROWIEC, Klasztorna 07:44
19 WĄGROWIEC,(Dworzec autobusowy)/(Dworzec kolejowy) 07:46

PKS WĄGROWIEC-RADOM (KURS W DNI NAUKI SZKOLNEJ) - 15:45

Nr Przystanek Godzina
1 WĄGROWIEC,(Dworzec autobusowy)/(Dworzec kolejowy) 15:30
2 WĄGROWIEC, Rogozińska 15:33
3 POKRZYWNICA 15:37
4 WIATROWO, las 15:39
5 PRUŚCE, młyn 15:42
6 PRUŚCE 15:45
7 MARLEWO, II 15:47
8 MARLEWO, I 15:50
9 ROGOŹNO, Wągrowiecka 15:53
10 ROGOŹNO 15:55
11 ROGOŹNO, Kościuszki 15:57
12 ROGOŹNO, (Dworzec kolejowy) 15:59
13 RUDA 16:00
14 GOŚCIEJEWO, II 16:03
15 OWIECZKI 16:06
16 WIARDUNKI, (Skrzyżowanie) 16:09
17 NININO 16:12
18 RYCZYWÓŁ 16:15
19 ŁOPISZEWO 16:16
20 SKRZETUSZ 16:20
21 PIOTROWO 16:25
22 RADOM 16:29

PKS WĄGROWIEC-ROGOŹNO (KURS W DNI NAUKI SZKOLNEJ) - 07:36

Nr Przystanek Godzina
1 WĄGROWIEC,(Dworzec autobusowy)/(Dworzec kolejowy) 07:25
2 WĄGROWIEC, Rogozińska 07:28
3 POKRZYWNICA 07:31
4 WIATROWO, las 07:32
5 PRUŚCE, młyn 07:34
6 PRUŚCE 07:36
7 MARLEWO, II 07:37
8 MARLEWO, I 07:39
9 ROGOŹNO, Wągrowiecka 07:41
10 ROGOŹNO, Kościuszki 07:45
11 ROGOŹNO 07:49

PKS WĄGROWIEC-RYCZYWÓŁ (KURS W DNI NAUKI SZKOLNEJ) - 13:40

Nr Przystanek Godzina
1 WĄGROWIEC,(Dworzec autobusowy)/(Dworzec kolejowy) 13:25
2 WĄGROWIEC, Rogozińska 13:28
3 POKRZYWNICA 13:32
4 WIATROWO, las 13:34
5 PRUŚCE, młyn 13:37
6 PRUŚCE 13:40
7 MARLEWO, II 13:42
8 MARLEWO, I 13:45
9 ROGOŹNO, Wągrowiecka 13:48
10 ROGOŹNO 13:50
11 ROGOŹNO, Kościuszki 13:52
12 ROGOŹNO, (Dworzec kolejowy) 13:54
13 RUDA 13:55
14 GOŚCIEJEWO, II 13:58
15 OWIECZKI 14:01
16 WIARDUNKI, (Skrzyżowanie) 14:04
17 NININO 14:07
18 RYCZYWÓŁ 14:11